موسسه زبان آلمانی

مقررات و ضوابط اجرایی آزمون ها

 

1. ملاک عمل آیین نامه آزمون و مقررات برگزاری هر آزمون است.

 

 1.1.  در آزمون های غیر ماژولار A1, A2, B2, C1 بایستی در تمامی قسمت ها شرکت نمود. همه  داوطلبان باید قبل از آزمون کتبی و شفاهی با پاسپورت و یا کارت ملی عکس دار احراز هویت شوند.

 1.2. داوطلب حق انصراف از آزمون را دارد. در صورت انصراف از آزمون و همچنین در صورت محرومیت از آزمون (مطابق بند 12 آیین نامه آزمون) شهریه مسترد نخواهد شد.

1.3. اگر داوطلبی در یکی از بخش های آزمون شرکت ننماید یا تأخیر داشته باشد، دیگر مجاز نیست در آزمون شرکت نماید و در این صورت شهریه مسترد نخواهد شد.

1.4.  برای داوطلبان با نیازهای خاص (داوطلبان معلول) امکان انجام آزمون با شرایط خاص وجود دارد. لطفا قبل از ثبت نام در این باره در مرکز آزمون اطلاع حاصل فرمایید.

1.5. در صورت مفقود شدن کارنامه،  مرکز آزمون با اخذ هزینه دفتری گواهی جایگزین صادر خواهد نمود.

1.6. اطلاعات شخصی داوطلب بدون اجازه وی به دیگری داده نخواهد شد.

 

2.  ثبت نام

 

1.2.  ثبت نام اینترنتی انجام می شود. تعداد داوطلبان برای هر موعد آزمون محدود می باشد.  مؤسسه زبان آلمانی مسؤلیتی در قبال فرم های ثبت نامی که درست پر نشده باشند به عهده نمی گیرد.

2.2.  هزینه ثبت نام را به حساب بانکی مربوط به آن آزمون واریز نمایید.

3.2. ثبت نام زمانی قطعی تلقی می شود که شهریه به حساب مربوطه واریز و مراحل پس از آن بدرستی انجام شود.

4.2. فقط داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون ها هستند که در مهلت مقرر و با رعایت ضوابط ثبت نام کرده باشند. تقاضاهایی که با تاخیر یا ناقص به دست مرکز آزمون برسند بررسی نخواهند شد.

 

3.انصراف از آزمون:

 

انصراف از آزمون و استرداد شهریه فقط تا یک هفته بعد از زمان ثبت نام و با کسر هزینه دفتری امکانپذیر می باشد و بعد از آن به هیچ وجه شهریه آزمون مسترد نخواهد شد.

 

4. نتایج و کارنامه

 

1.4. داوطلبان می توانند سه روز کاری بعد از انجام آزمون با مراجعه به وب سایت موسسه و ورود به حساب کاربری خود از نتیجه آزمون مطلع شوند.

2.4. داوطلبانی که در آزمون قبول شده اند، می توانند از دفتر امور دانشجویی ساختمان دیباجی کارنامه خود را با به همراه داشتن اصل پاسپورت یا کارت ملی دریافت کنند.

 

5. اعتراض

برای اعتراض به نتایج آزمون ها به مدیریت موسسه مراجعه فرمایید. نحوه رسیدگی به اعتراضات مطابق با آیین نامه آزمون های انستیتو گوته می باشد. 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی :  1394/12/11