موسسه زبان آلمانی

مقررات و ضوابط اجرایی آزمون ها

 

1. ملاک عمل آیین نامه آزمون و مقررات برگزاری هر آزمون است.

 

 1.1.  در آزمون های غیر ماژولار A1, A2, B2, C1 بایستی در تمامی قسمت ها شرکت نمود. همه  داوطلبان باید قبل از آزمون کتبی و شفاهی فقط با پاسپورت و یا کارت ملی عکس دار و یا شناسنامه جدید احراز هویت شوند.

 2.1. داوطلب حق انصراف از آزمون را دارد. در صورت انصراف از آزمون و همچنین در صورت محرومیت از آزمون (مطابق بند 12 آیین نامه آزمون) شهریه مسترد نخواهد شد.

3.1. اگر داوطلبی در یکی از بخش های آزمون شرکت ننماید یا تأخیر داشته باشد، دیگر مجاز نیست در آزمون شرکت نماید و در این صورت به هیچ وجه شهریه مسترد نخواهد شد.

4.1.  برای داوطلبان با نیازهای خاص (داوطلبان معلول) امکان انجام آزمون با شرایط خاص وجود دارد. لطفا قبل از ثبت نام در این باره در مرکز آزمون اطلاع حاصل فرمایید.

5.1. در صورت مفقود شدن کارنامه، مرکز آزمون با اخذ هزینه دفتری گواهی جایگزین صادر خواهد نمود.

6.1. اطلاعات شخصی داوطلب بدون اجازه وی به دیگری داده نخواهد شد.

 

2.  ثبت نام

 

1.2.  ثبت نام اینترنتی انجام می شود. تعداد داوطلبان برای هر موعد آزمون محدود می باشد. مؤسسه زبان آلمانی مسؤلیتی در قبال فرم های ثبت نامی که درست پر نشده باشند به عهده نمی گیرد.

2.2. ثبت نام زمانی قطعی تلقی می شود که شهریه آن به صورت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت و به تایید حسابداری رسیده باشد.

3.2. فقط داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون ها هستند که در مهلت مقرر و با رعایت ضوابط ثبت نام کرده باشند. تقاضاهایی که با تاخیر یا ناقص به دست مرکز آزمون برسند بررسی نخواهند شد.

 

3. انصراف از آزمون:

 

انصراف از آزمون و استرداد شهریه، فقط تا یک هفته  بعد از زمان ثبت نام و با کسر هزینه دفتری امکانپذیر می باشد و بعد از آن به هیچ وجه شهریه آزمون مسترد نخواهد شد.

لازم به ذکر است استرداد وجه تا حداکثر 10 روز کاری پس از انصراف صورت می پذیرد.

 

4. استرداد وجه:

 

 در این دو صورت به هیچ وجه شهریه مسترد نخواهد شد.

1.4. عدم شرکت یا تأخیر در آزمون

2.4. عدم احراز هویت ( فقط کارت ملی یا پاسپورت)

 

5نتایج و کارنامه

 

1.5. داوطلبان می توانند 3 تا 5 روز کاری بعد از انجام آزمون با مراجعه به وب سایت موسسه و ورود به حساب کاربری خود از نتیجه آزمون مطلع شوند.

2.5. داوطلبانی که در آزمون قبول شده اند می توانند،حداقل 7 روز کاری بعد از انجام آزمون با مراجعه به امور

دانشجویی در ساختمان دیباجی کارنامه خود را با به همراه داشتن اصل پاسپورت یا کارت ملی یا شناسنامه

جدید دریافت کنند.

 

6. اعتراض

انستیتو گوته مجاز است به اعترا ضات غیر مدلل یا با دلایل ناکافی رسیدگی ننماید. تنها ذکر عدم احراز نمره ی کافی به عنوان دلیل، کافی نیست.
تصمیم گیری در مورد وارد بودن یا نبودن اعتراض با مسئول برگزاری آزمون است. در موارد مشکوک، مورد به انستیتو گوته ارجاع می گردد و انستیتو گوته تصمیم گیرنده است. تصمیم نهایی، قطعی و غیر قابل اعتراض مجدد می باشد. پیگیری حقوقی غیر ممکن است.
لازم به ذکر است خانم خلعت بری پاسخگوی سوالات و اعتراضات شما در رابطه با آزمونها خواهد بود. مهلت اعتراض تا 2 هفته بعد از اعلام نتایج آزمون می باشد. (remonstration@dsit.org)
نتایج مندرج در این صفحه صرفاً جهت اطلاع رسانی بوده و فافد هرگونه ارزش قانونی می باشد.

 

تاریخ آخرین بروزرسانی :  1398/05/02